Peter Rúfus

S písaním som začal počas štúdia na univerzite a odvtedy si táto záľuba získala naplno moje srdce. Po dvoch rokoch práce a ďalších dvoch rokoch bojov vyšiel koncom septembra 2013 môj debutový román Ticho. V roku 2015 vyhrala moja poviedka Herbert česko-slovenskú post-apokalyptickú súťaž. V máji 2024 vyšlo moje najnovšie dielo – romantická novela Ako si sa spoznala.

V roku 2017 som začal vydávať pre úzky okruh priateľov malý e-mailový obežník, ktorý sa za tie roky rozrástol na pravidelný newsletter, ktorý má dnes trojciferný počet odberateľov a vyše 200 unikátnych úvodov. Párkrát som bol vďaka ich originalite oslovený, čo vyústilo do niekoľkých pekných copywritingových projektov. Odvtedy sa copywritingu venujem profesionálne.

A keďže moje početné záujmy a povinnosti vyústili v potrebu si organizovať čas s nekompromisnou efektivitou, počas niekoľkých rokov som tvoril, testoval a optimalizoval unikátny systém osobnej produktivity, ktorý som pripravený naučiť kohokoľvek, kto o to bude mať záujem.

Možnosti spolupráce

Momentálne Vám dokážem pomôcť v oblastiach:

Ak máte záujem o inú formu spolupráce, opíšte mi Vašu predstavu nižšie.

Zdieľať: