Autor

S písaním som začal počas štúdia na univerzite a odvtedy si táto záľuba získala naplno moje srdce. Po dvoch rokoch práce a ďalších dvoch rokoch bojov vyšiel koncom septembra 2013 môj debutový román Ticho. V roku 2015 vyhrala moja poviedka Herbert česko-slovenskú post-apokalyptickú súťaž. V súčasnosti ďalej pokračujem v tvorbe nových príbehoch rôznych žánrov a rozsahov.

Možnosti spolupráce

Rád tvorím texty do zaujímavých projektov a pre zaujímavých ľudí. Ľudí, ktorí chcu robiť veci inak, originálne a s hlbšou myšlienkou. Určite si taký človek, ak:

  • máš či tvoríš webstránku a chceš sa odlíšiť od konkurencie
  • ponúkaš produkt či službu, ktorého propagáciou chceš zákazníkovi odhaliť túžby, o ktorých ešte nevie
  • si hudobník a nevieš nájsť inšpiráciu pre nové texty
  • alebo chceš potešiť niekoho vo svojom okolí unikátnym darčekom - napríklad poviedkou napísanou iba preňho / pre ňu


Možnosti sú nekonečné. Spája ich však jedno. Text, ktorý má zaujať. Ktorý musí zaujať. Text, ktorý nebude začínať: "Naša firma pôsobí na slovenskom trhu už x rokov...", ale ktorý rozpovie tvoj jedinečný príbeh.

Nebudem za teba ponúkať upratovacie služby či topánky. Ale návrat do čistého a príjemného prostredia či možnosť objavovať nepoznané miesta a horské cestičky. 

Pieseň nebude len o prvoplánových emóciách, budú o hlbokých myšlienkach a pocitoch. 

Svojmu najbližšiemu nedaruješ len desať strán textu na á-päťke, ale jeho vlastný vesmír, v ktorom bude hlavnou postavou.